REFERENCJE

Dom Weselne Pod Różą

Restauracja ” Pod Różą” w Wojska poleca wszystkim zespół muzyczny Ratoro. Jest to w pełni profesjonalny zespół na wesele.

Aneta & Dawid

Serdecznie dziękujemy zespołowi za wspaniałą oprawę muzyczną w dniu naszego wesela. Zarówno my jak i Goście weselni wspaniale wspominają ten dzień i muzykę. Zespół jest w pełni profesjonalny. Zabawy również spełniły nasze wszelkie oczekiwania. Pozytywna energia udzielały się wszystkim, dzięki czemu bawiliśmy się do końca świetnie;)Gdybyśmy mogli jeszcze raz ten dzień przeżyć to na pewno z zespołem RATORO. Polecam zespół w 100% dla wszystkim którzy szukają zespołu;) Także jeszcze raz dziękujemy bardzo i polecać będziemy innym;)

Aneta & Dawid

Martyna & Marcin

Chcieliśmy jeszcze raz serdecznie podziękować za wspaniałą oprawę muzyczną na naszym weselu. Wszyscy bawili się świetnie!! Muzyka rewelacyjna, super zabawy do których chętnych nie brakowało. Współpraca z Panami to czysta przyjemność. Zespół muzyczny godny polecenia.
Pozdrawiamy,

Martyna & Marcin

Magdalena & Mateusz

Pragniemy podziękować Zespołowi Muzycznemu RATORO
za wspaniałą oprawę muzyczną na naszym weselu.
Nie mogliśmy lepiej trafić! Goście bawili się wspaniale, byliśmy wszyscy zachwyceni bogactwem repertuaru, poczuciem humoru i umiejętnością dostosowania do sytuacji, jednym słowem pełen profesjonalizm! Gorąco polecamy!

Pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy! 🙂
Magdalena & Mateusz

Kasia & Marcin

Wielkie dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną naszego wesela!
Zespół Ratoro był dla nas strzałem w 10! Panowie to profesjonaliści jeśli chodzi o dobrą zabawę- nasi Goście od samego początku zajmowali pełną salę i jej nie opuszczali.
Poprosiliśmy o konkrety i takie otrzymaliśmy. Panowie przez całą noc prezentowali pełne zaangażowanie.
Pasja+ wspaniałe umiejętności= Niezapomniana Noc 🙂
Polecamy gorąco i raz jeszcze dziękujemy!

Kasia & Marcin

Ania i Patrycjusz

Bardzo dziękujemy zespołowi Ratoro za przepiękną i profesjonalną oprawę weselną. Jak dla nas jest to najlepszy zespół muzyczny na wesele na śląsku. Polecamy wszystkim ten zespół.

Ania & Patrycjusz

 

2

Serdecznie dziękujemy zespołowi za profesjonalną oprawę muzyczną w dniu naszego wesela i w trakcie poprawin. Zespół kojarzy nam się ze świetną zabawą do białego rana.
Panowie zdecydowanie stanęli na wysokości zadania i w pełni spełnili oczekiwania nasze i naszych gości.
Z ogromną przyjemnością polecamy zespół RATORO, ponieważ jest to gwarancja Waszej dobrej zabawy.


 

 
nasz-banerek_-wspanialewesele-300dpi

 
Zespół muzyczny RATORO
 
Prestiżowy Katalog Firm Weselnych Poleca